| Fr3shb0y a întrebat:

Help TPU, îmi arată pe Facebook o persoana online și când ii scriu îmi apare ca mesajul nu a fost trimis, adică acel cerculeț gol, din ce cauza?

Răspuns Câştigător
| Clabuc a răspuns:

Apare asa si cand iti da ignore la mesaje

1 răspuns:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Poate nu este online, deseori Facebookul intarzie aceste notificari, acel text "Online" chiar daca acea persoana a iesit. Asta sau, este pe desktop si posibil sa fie interferente sau are Messengerul ca inactiv si doar atunci cand intra pe el sa receptioneze mesajele (si iar sa fie ceva interferente aici).