| Anonim86fsg a întrebat:

un prieten din greseala mi-a sters toate documentele de pe flash card de la telefon, acum cind unesc telefonul la pc prin usb nici nu imi arata ca este flash-ul, ce sa fac ca sa-l recuperez. fundita+vot.

Răspuns Câştigător
| Bebitssaa a răspuns:

Hei. Pune ceva pe flash card si apoi iti va arata. Nu iti apare fiind ca e gol. Funda + vot daca merge?! Ma bucur ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| Anonim86fsg explică:

Mie deloc nu-mi arata mama unde sa deskid flash, parca nici nu ar fi in telefon