| FuegoJr a întrebat:

Hey! Acum cativa ani mi-am cumparat un nokia 5200, iar acum cand incerc sa il deschid imi cere codul de siguranta! Am incercat toate codurile posibile si nu a mers niciunul. Nici nu vreau sa il duc in service! Vreau sa incerc euwinking Precizez ca imei-ul este 352731/01/729167/9 daca va ajuta cu cevawinking Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| nelu13 a răspuns:

De obicei este 12345

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa suni la un numar de bucuresti si apoi el til fac e simplu si mie mi s-a intamplat