| jonydd a întrebat:

Hey all am o problema cu laptopu nu stiu ce este cu tastatura adica pe literele A si D trebuie sa apas de multe ori si apasat sa scrie prima data aveam plrbleme cu D pupaia cu A si nu stiu ce are o fi de la virusi? sau ceva? mersi

4 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Ti-ai curatat laptopul? Mai precis tastatura? Poate s-a adunat ceva mizerie sub ea.

| madalicious a răspuns:

Vezi daca merge sa scoti o tasta (A sau D) si dai cu un betisor de ureche printre taste sau in jurul tastelor problematice. Fa ca si cum ai face la o tastatura normala de calculator.

| jonydd explică:

Si cum as putea sa o curat? butoanele sunt apropriate.

| Bratu_Mircea_1954 a răspuns:

Ori trebuie curatata, ori s-a stricat. Daca ai nevoie de o curatare profesionala sau vrei sa cumperi o tastatura noua intra pe http://www.voltamper.ro/tastatura-laptop/