| anonim_4396 a întrebat:

Hey allhappy
Am un Sony vayo de un an si ceva...si de ceva timp nu imi merge webu si nici microfunu...chiar nu stiu din ce cauza, ma poate ajuta careva?

Răspuns Câştigător
| Alexander121 a răspuns:

Pai poate fi de la windows ai luat ceva virusi,ce iti impeideica functionarea anumitor parti,componente ale pc, laptopului, sau ti s-a rupt fletul ce face legatura dintre webcam care are micofon incorporat, poate din cauza cum inchizi si deschizi "clapeta".dar ca sa fi mai sugur ce ar putea avea poti merge la un service specializat, dar sunt sigur ca problema ce o ai este unda dintre cele 2 mentionate mai sus
Multa Bafta

| FANDecE a răspuns (pentru Alexander121):

Da probabil din cauza ca trantesc prea tare clapetalaughing mersi

| Alexander121 a răspuns (pentru FANDecE):

Cu placere...app nu se face.ti se poate duce si ecranubig grin
mnah bafta in continuare
ps:pune in colt doua bucati mici si subitiri de cauciuc pentru a amortiza impactulaughing