| Cdzgariat a întrebat:

Hey all. O intrebare mi-am reinstalat windows-ul, si nu imi merge butonul de Stand By...Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| dabster10 a răspuns:

Nu ai instalat driverul video.

4 răspunsuri:
| cila1995 a răspuns:

Cred ca problema e in instalare adica nu sa instalat corect ci cu greseli probabil cs a fost putin defectat poti incerca sa intri pe disk si acolo ar trebui sa fie ceva de genul adauga componente sau asa ceva succes!

| cParty a răspuns:

Ai omis o greseala la instalare oricum situatia se poate remedia din bios sau sa reinstalezi windows-ul nu este grav bafta big grin

| Ngh a răspuns:

Control Panel ---> Power Options ---> Advanced(sus) ---> When I press the sleep button on my computer ---> Stand by

| Ngh a răspuns:

@cParty daca a omis o greseala e foarte bine!