| ştrumf_8528 a întrebat:

De cand am reinstalat Windows`ul nu mai merge sa pun pc`ul in Stand by. Tot spune ca se pregateste pentru starea de veche...etc. si niciodata nu se termina de "pregatit" straight face ( e pc in romana ) si sunt nevoita sa dau restart si sa il inchid de tot.ma puteti ajuta va rog?

2 răspunsuri:
| Mik3 a răspuns:

Treb sa reinstalezi windows'ul din nou, pettru ca atunci cand l-ai instalat ti-a dat o eroare si din cauza asta, cred ca ii ceva din bios,winking