| Fifylici a întrebat:

Hey all!
Stiti cumva cum se poate afla parola de la mess? Nu imi aduc aminte are este si id-ul meu este facut de alticineva si nu stiu ce date personale mi-a pus
Deci exista o alta posibilitate decat acea normala?

Răspuns Câştigător
| Petronela a răspuns:

Nu

3 răspunsuri:
| danco a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea exista posibilitatea, dar aiputea incerca sa iti amintesti cate ceva din datele de contact, macar raspunsurile la intrebari si dai la `my count has be compromised` sau ceva in genu`.big grin. Succes!

| Fifylici explică:

Sorry am vrut s-a spun ca nu imi aduc aminte parola nu id-ul