| deedeetzi a întrebat:

Hey happy Am de facut o prezentare in PowerPoint.Toate bune si frumoase, dar trebuie sa pun muzica.Help? Da, am dat de la insert, dar merge doar intr-un singur slide...am gasit un alt mod, dar cand apas o tasta ca sa mearga prezentarea mai departe, nu mai canta.Deci,imi puteti spune cum sa fac sa mearga singur scrisul, fara sa mai apas eu?
Multumesc!happy

1 răspuns:
| DamaAzu a răspuns:

Deci sa pune powerpointu intr´un folder si apoi inserezi muzica in powerpoint si bagi muzica si in folder...asa o sa cante pe tot parcursul prezentariilove struck daca tot nu merge ai putea sa dai drumu la muzica si sa pornesti powerpontiwinking

funditabatting eyelashes?