| ShiNee a întrebat:

Hey. Am dezinstalat explorerul si acum nu mi se mai deschid ferestrele de internet cand dau click pe un link primit de exemplu pe mess, desi am setat Chrome-ul ca default browser. Am incercat sa reinstalez explorerul dar imi zice ca nu accepta limba curenta a sistemului de operare. Da pana acum cum de accepta laughing? in fine. Cum pot rezolva problema?

3 răspunsuri:
| Vasybulan a răspuns:

Poate fi gata windows-ul. Inceraca totusi sa treci pe Opera ca browser. Poate ca se va rezolva.
big grin

| ShiNee explică (pentru Vasybulan):

Acu 2 zile mi-am reinstalat windowsul. laughing

| Vasybulan a răspuns (pentru ShiNee):

Atunci ai incercat Opera?
big grin