| Dedeeeee a întrebat:

Hey! am facut un filmulet in movie maker. cum pot sa-l salvez ca sa il pot vedea si pe telefon?

Răspuns Câştigător
| KatyyLWA a răspuns:

Ii dai save(in dreapta sus) se va salva in format .wmv...nu stiu daca tie iti merge pe telefon formatul asta asa ca iti spun ca mai bine il convertezi :http://video.online-convert.com/ alege unul din formaturi si dai unde scrie Browse...cauti video-ul si gata
Apoi il trm prin bluetooth sau cablu de date

| Dedeeeee explică (pentru KatyyLWA):

Merciii mult de tot:*

| KatyyLWA a răspuns (pentru Dedeeeee):

Cu placere

3 răspunsuri:
| MihaiTT a răspuns:

Pai trebuie sa-l convertesti in formatul ce-l suporta telefonul, cauta pe net ceva video convertor