| anonim_4396 a întrebat:

Hey~ Am si eu o intrebare pentru cunoscatorii de telefoane. Ce este mai bun un Samsung Galaxy Ace sau un LG Optimus Black? Funda >:

Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

Clar Samsung Galaxy, Lg este un telefon de proasta calitate numai ca, compania il face sa arate bine la aspect ca sa atraga lumea eu am avut 2 LG la unu mi s-a stricat clapa in 3 luni iar la altu mi-a facut scurt bateria si s-a stricat de totsad
Deci Samsung dai fundabig grin

8 răspunsuri:
| michaelpfan a răspuns:

Galaxy Ace(parerea mea).

| AlexVizitiu a răspuns:

LG Optimus Black(parerea mea)

| SmackER a răspuns:

Samsung Galaxy Ace e mai bun.Dar daca ai bani iti recomand un LG Optimus 2x

| GreenGeorgy a răspuns:

Eu zic ca mai bun este LG Optimus Black.

| Ako a răspuns:

Mai bun e LG

| sissi1 a răspuns:

Samsung Galaxy Ace deoarece este o firma mai buna de telefoane... Sper ca te-am ajutat

| andriuha a răspuns:

Lg optimus black! parerea mea happy

| andyvlad a răspuns:

Samsung galaxy ace, deuarece am si eu unu si este excelent si merge bine, are calitate(ma refer la :este mai rezistent) iar LG sunt slabe am un var si la stricat dupa 2 saptamani si dupa aia si-a luat un Samsung galaxy(unu din serie) eu iti recomand Samsung este un telefon excelent eu am un Samsung galaxy note si merge super, ori cum sunt foarte bune