| xXRobbyXx a întrebat:

Hey, am si eu o problema, am un stick USB Lexar de 4GB si vad ca nu mai vrea sa mearga, l-am conectat la mai multe calculatoare si nimic. Vreau sa stiu daca pot cumva sa iau ce e de pe el, chiar daca nu e recunoscut, adica sa-l repar(ca banuiesc ca s-a stricat), dar sa iau ce e pe el. Multumesc! happy

1 răspuns:
| robert35 a răspuns:

Problema sta an felul urmator cand l-ai conectat antrun pc la cineva trebuie sa aiba antivirus sa-ti explic daca este virusat nu-ti afiseaza absolut nimic sa ei ceva de pe el nu poti singura modalitate sa-ti mearga iar este sal formatezi si ai grija ce tragi de unde tragi bafta