| Gumitzza5 a întrebat:

Hey.Am si eu o problema cu telefonulstraight face. Am un iPhone 4 si de la un timp nu se mai aude muzica in difuzoarele de jos. Cand ma suna cineva se aude, dar cand sa pun o melodie sau cand ma joc NU se aude deloc sunetul. Ce are?sad Ce pot sa fac? Dau Fundita!

Răspuns Câştigător
| mickidutza a răspuns:

Are probleme cu difuzorul, sau s-a rupt, sau s-a dezlipit. poti sa-l duci la reparat, nu costa mai mult de 50 lei unul nou si ti-l pune pe loc. dureaza doar 5 minute. funda?batting eyelashes

1 răspuns:
| Elvina a răspuns:

Mergi la cei de la Germanos si explica-le problema. Bafta!