| Rallucaa435 a întrebat:

Hey! Am si eu o problema cu Windows-ul, am Windows 7 Ultimate, recent mi-am bagat castile in calculator si a trebuit sa setez ceva. Dupa am vrut sa imi bag boxele, mi-a aparut sa setez ceva ( la fel ca la casti ) dar am uitat ce sa bifez sad. Imi apare
Line in
Mic in
HeadPhone
Front speaker out
Rear speaker out
Center\ Subwoofer Out
Side Speker Out

Pe care sa-l setez? Ca sa imi mearga boxele ( sa se auda la videoclipuri ) Mersi

1 răspuns:
| halogen001 a răspuns:

Depinde unde sunt conectate boxele si ce fel de boxe sunt. Line in = intrare semnal audio din exterior, Mic in = intrare pentru microfon. Ar merge HeadPhone sau Front speaker out.