| George1923 a întrebat:

am si eu un microfon cu casti le-am bagat in mufe dar castile merg doar ca microfonul nu merge cand le-am bagat imi da programul acela care imi cere la microfon setarile:Line In,Mic In,Headphone,Line Out,Rear Speaker Out, Center/Subwoofer Speaker Out si Side Speaker Out.Va rog sa ma ajutati!

1 răspuns:
| BogdanSVPetc a răspuns:

Sunt doua solutii:
-nu-s setarile setate corespunzator(m-am repetat ca ma grabesc)
-sau e stricat.
Incearca prima varianda deschizand panoul de control,apoi hardware si sunete,apoi sune-inregistrare, dai proprietati pe microfonul tau sau dublu click, si vezi daca-s setate casutele alea si volumele cum trebuie.
Sper ca te-am ajutat, acum am vazut si eu intrebarea, funda?