| Coco1234 a întrebat:

1.De curand mi-am luat niste boxe Logitech z600 5.1. Am primit trei cabluri protocaliu, negru, verde. Daca conectez doar cablul cel verde la pc imi merg toate cele 5 boxe dar nu se aude tare bassu. Daca conectez toate 3 cablurile la pc, se aud doar 3 boxe si bassul este mai puternic. 2. Dupa ce conectez la pc firele imi apare imediat : which device did you plug in? line in, mic in, front speaker out, rear speaker out, cente/subwoofer speaker out, side speaker out. Care dintre acestea trebuie sa o bifez?

Răspuns Câştigător
| ErenJaeger a răspuns:

1)Cel mai probabil placa ta de sunet e de vina.E posibil ca ea sa nu suporte sisteme 5.1.2)Rear speaker out.