| BiancaaBiuu a întrebat:

Hey, am si eu o problema. Ma chinui de cateva zile sa ma vad pe facebook cu cineva, si imi spune ca nu am camera conectata. Dar cand dau sa fac poze merge. Nu inteleg ce are. Am incercat tot felul de actualizari, s-a descarcat nu stiu ce fel de program... Dar degeaba. Stie cineva ce pot sa fac sa mearga? Nu stiu daca e de ajutor dar laptopul meu e un Acer Aspire 5250. Daca mai trebuie ceva sa imi spune-ti, ca va raspund. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| valentin75 a răspuns:

Salut! Poti instala Driver Booster pentru drivere si update la ele. Ai setat ceva gresit pe acolo.
Driver Booster
http://www.iobit.com/driver-booster.php