| Mayumi a întrebat:

Laptop Toshiba sau tableta evolio? Cel mai bun raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| AidaMaria a răspuns:

Eu spun ca ambele sunt bune, dar as alege tableta evolio pentru ca este mult mai draguta si mai mica si o poti tine dupa tine, eu am o tableta evolio gps si e chiar mai buna decat laptopul pentru ca laptopul trebuie sa stai sa-l incarci si oricum ce vrei tu dar eu aleg tableta.

6 răspunsuri:
| BlaaBlaa a răspuns:

Tableta evolio, pentru ca este foarte usor de purtat oriunde, are memorie Ram de1 gb si flash de 8 gb, conectivitate wi fi si 3g prin modem extern, este cea mai buna tableta Android din Romania.

| XxLadyDeexX a răspuns:

Tableta Evolio fiindca are mai multe aplictaii si are wireless si te poti conecta la net cand vrei tu, laptopul Toshiba nu conecteaza fara fir de internet.Deci tableta e protabila si are net cand vrei tu! Funda?♥

| WeaponGirl a răspuns (pentru XxLadyDeexX):

Depinde acum ce model de laptop Toshiba! happy Al meu are wireless, bluethoot incorporat si de toate, nu l-as da nici pe 5 tablete Evolia!winking

| Mayumi explică:

Am auzit ca tableta evolio e facuta in china si mai toata lumea spune ca nu sunt bune voi ce credeti? Mie intr-un fel frica sa nu cumva sa dau banii aiurea si apoi sa nu mearga! crying

| WeaponGirl a răspuns (pentru Mayumi):

Pai tu stii acum ce vrei, ce ti-e mai ok sa ai si la ce o sa le folosesti mai mult, ca daca vrei ceva sa ai si pentru scoala sau serviciu sau ma rog... poti sa faci ceva pe tableta (parerea mea) Dar daca vrei asa ca vrei tu sa ai, pai atunci ia-ti si tableta, chiar daca o sa se strice ulterior, o sa fie in garantie! Dar eu zic ca laptop-ul e mult mai bun, eu am Toshiba satelllite a200, il am de 3 ani jumatate si inca nu am avut treaba cu el! tongue

| Christian_Chirila_1997 a răspuns:

Eu as ofta pentru tableta evoliombig grin