| Pisimiau a întrebat:

Hey....am un Lenovo A 2010 și bateria se descarcă cam repede.Ce as putea sa fac.e din cauza unei aplicații? Am Whatsapp, musical.ly, și de curând mi-am descărcat i aplicație pentru că bateria sa dureze mai mult.Imi puteți spune ce as putea sa fac? Aplicația se numeste "Baterie"

2 răspunsuri:
| GabrielCatalin9 a răspuns:

Aplicatile astea pentru o baterie mai durabila, mai mult iti strica telefonul decat te ajuta.Da luminozitatea la minim.Pe ecran sa fie o poza numai cu o culoare, tine internetul deschis doar cand il folosesti si baga shutapp din magazin play. Aplicatia inchide ce ruleaza in background