| Hazzard10 a întrebat:

Hey
Am un telefon Samsung Galaxy Ace Plus primit de la Vodafone. Stiu ca trebuie decodat ca sa poata citi si alte cartele, in cazul meu Orange. Cum procedez; ma duc la reprezentanta Vodafone, le spun sa imi decodeze telefonul si apoi? Cam cat costa si cam ce se intampla dupa? Pot folosi 100% o cartela Orange(am abonament la ei)? O sa fie blocate anumite functii ale mobilului sau alte eventuale accidente?

3 răspunsuri:
| samysamy a răspuns:

Am si eu o intrebare la tine... cat ai dat pe telefon? vreau si eu sa-mi iau ace plus dar nu stiu cat costa, si ce fel de abonament ai plz raspunde-mi big grin

| darckcloud a răspuns:

Mergi la Vodafone si ti-l decodeaza, dupa aia poti sa-l folosesti in orice retea fara probleme...dar o sa te coste sa-l decodezi

| Hazzard10 explică:

L am primit gratis pentru olimpiada. de la sponsor