| Andreea0612 a întrebat:

Hey... Am un telefon Samsung Wave 525, si am muzica luata de pe net, in telefon... vreo 200 de melodii.

Dar aproape toate melodiile sunt amestecate intre ele.

Adica, ascult o melodie pana pe la jumate si de acolo incepe alta melodie, dar cu titlul neschimbat de la prima melodie.

Cand pun prima data melodia in telefon nu e amestecata cu alta, apare asa cum trebuie... dupa ceva timp se amesteca.Asa sunt aproape toate mel care le am in telefon sad

Poate ma puteti ajuta cumva...

DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| Andreea0612 explică:

Optiunea amesteca?! Pe bune?! rolling on the floor Ce nu face lumea pentru o fudita laughing
Ps: m-am uitat la setari si nu am nimic despre asa ceva laughing

| KatyyLWA a răspuns:

Poate ai optiunea amesteca activata...nu stiu exact cum se dezactiveaza.Am impresia ca intri intr-o melodie si pe acolo trebuie sa fie setari.