| kryys a întrebat:

Heii, TPU!:-D ok, am si eu o problema si sper ca ma puteti ajuta...cam acum 1 saptamana am primit un Samsung gt-b3210 82 corby TXT. bun, mi-am bagat cardul de pe celalalt telefon cu melodii in el si pana azi puteam sa ascult muzica de pe el.azi-dimineata vroiam sa caut o melodie si nu-mi mai recunoaste cardul, zice sa il formatez, si dupa ce dau "format" imi scrie "failed".:-| ce sa fac?!?:-|:-(

1 răspuns:
| CybeRAthlete a răspuns:

A picat. incearca sa il formatezi de pe alt telefon, daca intampini aceeasi problema, trimite intr-un plic la gunoi happy
bafta