| Aleex1425 a întrebat:

Hey!
Am vazut curand un colaj in care se aflau mai multe poze cu un artist (Dylan O'Brien) dar erau taiate si puse in acel colaj mai continea si coronite din flori si erau puse pe cap si diferite stikere cu "Uhg" ..etc.
Vreau sa stiu si eu cum se numeste aceea aplicatie.Multumesc.o sa dau funda.

3 răspunsuri:
| Basthet a răspuns:

Bună! Încearcă http://fotoflexer.com/ Poți să faci multe cu o fotografie: să o adnotezi, să pui floricele, inimioare și multe altele.

| Hiroomi a răspuns:

Poate era Pizap happy Incearca, este foarte bun

| Aleex1425 explică:

Https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/......2165ee.jpg
Aici este poza despre care am spus mai sus.