| anonim_4396 a întrebat:

HEY as vrea sa stiu si eu daca telefonul Vodafone 555 blue, merge si pe alte retele (cosmote, Orange) in afara de Vodafone? sau daca este si cu dual sim? Plz am nevoie rapid de un raspuns! 111(SCZ DE CATEGORIE)

Răspuns Câştigător
| MikiMouse a răspuns:

Da mere si pe alte retele, dar nu este si dual simwinking! Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| blondabex a răspuns:

Sunt multe pers care posteaza la sectiuni necorespunzatoare! si cum multi intra la aceasta sectiune am postat aici! Parca am omorat pe candvalaughing)