| Elynnaa a întrebat:

Hey. Calculatorul meu merge greu si ..nu stiu ce sa fac...imi puteti spune cum sa-l fac sa mearga mai repede dar cu ceva care sa nu coste bani..va rog puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| nicoleee30 a răspuns:

Ar trebui sa reinstalezi windows-ul. Cel mai bine ii sa rogi pe cineva care se pricepe in aceasta operatiune, nu cred ca costa chiar asa mult

| tr3ig a răspuns:

Spune si tu ce configuratie are calcu, in ce sens merge greu, cand merge greu, si atunci putem sa te ajutamwinking

Răspuns utilizator avertizat