| sev a întrebat:

vreau si eu a va spun ca calculatorul meu merge foarte greu si nu stiu de ce imi puteti spune un motiv(vreau sa spun ca memoria nu este plina si nu am prea multi virusi )

Răspuns Câştigător
| Y2k a răspuns:

Poate daca merge chiar asa greu incearca sa bagi windowsu-l din nou si incearca a 2-oara sa nu mai instalezi toate tampeniile de tollbar si altele. Pastreaza-l si tu bftwinking

3 răspunsuri:
| Alkyda a răspuns:

Mai bine fa.i o formatare crezi tu ca nu ai multi virusi eu zic ca ai deci nu te baza ca nu ai multi ...doar o formatare si e totul perfect

| Tobiii a răspuns:

Posibil sa ai aplicatii, jocuri recente, iar pc-ul sa nu faca fata. Noile jocuri si aplicatii au cerinte ridicate, iar fara 2 gb pe ram, procesor Intel 2core si placa video recenta nu ti se va misca bine in veci...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia auzi aici : "nu am prea multi virusi" laughing. Pot rezolva problema cu Dr.Web CureIT adica sa-i "cureti".