| KennenX a întrebat:

Hey! Cand vreau sa ma conectez cu telefonul (un Nokia lumia 520) la calculator prin Nokia pc suite imi spune ca sunt in modul transfer de fisiere si trebuie sa il schimb in modul PC suite sau implicit. Cum il schimb sau ce alta metoda as putea sa folosesc?

2 răspunsuri:
| persseuss a răspuns:

Cablu de date e bun, bagi cablu de date.astepti 20 de secunde, deblochezi telu dai in transfer de date si atat.succes

| KennenX explică (pentru persseuss):

Pai in transfer date am imi zice ca pot transfera contactele intre 2 telefoane, nu zice nimic de calculator si doar ma pune sa activez bluetooth....cinea mi-a zis ca trebuie sa imi apara pe ecranul telefonului cand bag usb-ul niste variante de transfer: pc suite, implicit sau usb si trebuie sa aleg din alea dar mie nu imi apare nimic pe telefon