| CagulLa a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Ace GT-S5830 si nu ma descurc sa il conectez cu pc-ul...am descarcat Kies si cand vreau sa il conectez imi spune ca trebuie sa imi pun telefonul in modul PC SUITE! si nu gasesc unde sa schimb modul de conectare! pls help me

4 răspunsuri:
| Gmcc a răspuns:

Modul PC SUITE il vei gasi in setarile telefonlui la modul Conectivitatewinking! La asa telefon destept ar trebui sa te intrebe cand il conectezi la pcthinking!

| CagulLa explică (pentru Gmcc):

In setarile telefonului faza e ca nu e conectivitate, sunt doar niste chestii despre usb dar nu imi da ca sa schimb pe pc suitesad si nu ma intreaba cand il conectezsad

| Gmcc a răspuns (pentru CagulLa):

Deci eu am o coaja de Samsung Ch@t si ma intreaba cand il conectez in pc! Inseamna ca la tine trebuie facut ceva din programul din pc! Cablu de date e original si ai cd la el sau faci cu vreun program de pe net?:-s

| CagulLa explică (pentru Gmcc):

Cablul de date e original dar nu am cd! poate fii de la calculator de nu ma intreaba cand bag telu?thinking P.S programul care il folosesc este Samsung kies, asta mii l-a dat pe siteul oficial de la Samsung cand am intrat sa imi caut driver pentru modelu meu!