| Andutsaa a întrebat:

Hey:*

Ce se intampla cu messu`? De ce nu apare poza de la avatar? Toti se plang ca nu vad pozele de la avatar.Nici eu nu le vadsad

Voua vi s-a intamplat? Stie cineva ce si cum?hee heeMultumescc:*

Răspuns Câştigător
| smeeagol a răspuns:

Problema nu este de la pc tau ...este chiar de la ei.Cel mai bine instaleaza yahoo messenger 11 beta pe versiunea aia merge

10 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Raspunsul il poti afla de aici:
http://www.tutorialepc.ro/......enger.html

| ZeePinkStar a răspuns:

Buna happy da, cam la toata lumea big grin instaleaza`ti mess 11 beta tongue

| DanyXhell a răspuns:

Cea mai buna solutie.Downloadeaza Messenger 11 Beta acolo se vad avatarele. Funda :D. Aa da si uite un link :) http://messenger.yahoo.com/beta/win.bafta.

| Angel_5977 a răspuns:

Si la mine este tot la fel nu mi se vede avataru si nici eu nu vad avataru la alti.La mai multi prietenii nu li se vede avataru, eu am incercat sa dezinstalez mess`ul si sa-l instalez din nou si nu o mers, o prietena de-a mea a instalat messu 11 il avea pe 8 si ia mers vede avatarele la altii.Ei bine am incercat si eu sa instalez messu 11 si la mine nu o mersangry

| XeLeRoN a răspuns:

Se pare ca daca schimbi poza de la avatar nu o vei mai putea vedea, de vreo 2 sau 3 saptamani ii asa straight face probabil ca fac ceva modificari sau cum am vazut intr-un gm ca vor inchide yahoo sau vor pune sa platim daca vrem sa il folosim oricum nu prea cred oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si la mine la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiusad. nici mie nu imi apare poza de la avut ...si nici nu vad avatarele altora cryingaiurea

| pyar a răspuns:

Au avut un fel de update sau nu stiu ce si acum avem noi problema asta.Sa speram ca se v-a rezolva curand.Eu am instalat mess-ul 9 acum si e ok, ceilalti imi pot vedea poza de la avatar si eu o pot vedea pe a acelora care au mess-ul 9.

| N3ko a răspuns:

Da si eu am avut aceeasi problema si am instalat mess 11 beta si vad ca acum merge.Noroc!

| Katalyn97 a răspuns:

Pai si la mine este exact la fel, cred ca le-a afectat reteaua exploziile solare