| danutza91 a întrebat:

Vi s-a intamplat sa nu puteti vedea pozele de la avatar ale persoanelor din lista? eu de cateva zile nu le pot vedea pe nici unele am incercat de toate nu inteleg e de la ei sau am eu probleme cu messu?

Răspuns Câştigător
| Fundă25 a răspuns:

Buna!

Nu esti singura care are aceeasi problema. Nici la mine nu merge sa vad avatarul tuturor persoanelor din lista. Ba chiar daca imi pun o anumita imagine, nu imi apare, iar daca pun alta apare. Multe alte persoane din lista mea au aceeasi problema. Am reinstalat mess`ul, dar degeaba.
Nu`mi pot explica ce are, se pare ca e o problema de la sistem.

O seara placuta!
Sper ca ti-am fost de folos.

10 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Da,toata lumea are probleme cu asta.

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Mi se intampla mie la o prietena, si nici eu nu stiu dc...

| TheLoveDoctor a răspuns:

Si eu am aceeasi problema, am reinstalat windowsul si messul, m-am logat de pe alt calculator si fara rezultat. problema este de la yahoo! Mai astepta, o sa-si revina!

| adyalex97 a răspuns:

Da mi s-a intamplat insa nu ai probleme cu mess'ul cred ca este o problema a celor de la compania Yahoo...cred ca ti-am fost de folos

| adyalex97 a răspuns:

Instalati mess-ul 11 si vi se rezolva toate problemele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai grav e ca, pe langa problema cu avatarele, nu poti da/primi add. mi se intampla mie.

| Ella_7974 a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie. Mi-as reinstala messul, dar asa as pierde arhivele si nu prea vreau laughing. Astept sa vad ce o sa se mai intample...

| Nicol_6787 a răspuns:

Si eu am ACEIASI problema

| AmSaniMistoLaAvatar a răspuns:

Si eu am aceeasi problema! Nici cei din lista mea nu-mi vad avatarul si nici eu lor! sad

| geymy a răspuns:

Am si eu aceeasi problema de vreo 4 zile dar nu stiu de la ce e