| FinettiMlk a întrebat:

Hey!:* Ce telefon mi-ati putea recomanda? E bun Iphone 4S, Samsung Galaxy S3? big grin help, sunt nehotarata.Thanks,funda:**

Răspuns Câştigător
| ExpertCompanyGroup a răspuns:

Nu poti compara Galaxy S3 cu iPhone 4S, iPhone 4S se compara cu Galaxy S2, si sunt cam la egalitate (desigur nu si la pret), eu iti recomand Samsung S2 sau daca ai banii S3.

| FinettiMlk explică (pentru ExpertCompanyGroup):

Nu e vorba de bani e vorba de telefon, vreau un telefon bun.Totusi ma tot gandesc la iphone 4S, nu stiu de ce..majoritatea mi-au spus ca Samsung galaxy s3 e mai bun etc. mai astept parerihappy

8 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Aruncați cu banii pe fereastră, un telefon este făcut pentru a comunica pe el nimic mai mult. Dacă tu vrei atunci Samsung S3

| FinettiMlk explică (pentru Azµre):

Da ai dreptate dar na, acum asta este 'moda' sa zic asalaughing ce sa si facem.Asta este.

| Azµre a răspuns (pentru FinettiMlk):

Moda, modă dar trebuie să aibă și limite... o să ajungeți pe banii voștrii și o să vedeți că nu o să mai fie așa.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Samsung Galaxy S3.

| LolaLollita a răspuns:

Samsung Galaxy S3:X

| johnyBY a răspuns:

S3

| oaldysefu1 a răspuns:

Eu zic mai bine Samsung galaxy NOTE 2