| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Cineva mi-a spus ca pe facebook, la profil in partea stanga unde arata cativa pieteni, cine este primul acel se uita, sau s-a uitat recent pe profilul tau. Credeti asa ceva? Mie sincer imi e cam greu sa cred asta.adica ce legatura are? Voi ce spuneti se poate asa ceva?

5 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Nu este adevarat

| ANAHsneaman a răspuns:

Eu nu am mai auzit de asa ceva si chiar nu cred big grin

| Edward121 a răspuns:

Nu se poate. Acela este primul conectat sau unul dintre primii prieteni adaugati in lista :X fundita?

| Konica a răspuns:

Nu e adevarat. Daca e primul inseamna ca te`ai uitat mult la profilul lui, sau daca e macar printre cei care apar pe pagina.

| Jason80 a răspuns:

In stanga iti apar 10 prieteni care sunt activi pe profilu tau de fb ( se uita, iti da like etc) dar apar in ordine aleatorie