| FireLollipop사람에게 a întrebat:

Este adevarat ca primul care iti apare in lista de prieteni pe Facebook de pe profil s-a uitat recent pe profilul tau?

6 răspunsuri:
| Daviiiiiid a răspuns:

Nu! Nu esteadevarat, iti dau un mic "proiect" dai de fiecare data pe sigla de la facebook, sa vezi ca la fiecare sec. se schimba prietenul.happy

| Maariiaa a răspuns:

Bună,

Eu personal consider că nu este adevărat. happy Mi-am dovedit-o singură.

| ionutz03 a răspuns:

Nu primul care iti apare o sa fie un prieten caruia numele ii incepe cu litera A. Sunt in ordine alfabetica.

| FireLollipop사람에게 explică (pentru ionutz03):

Mda, nu la asta ma refeream...big grin

| Loca a răspuns:

Da, si iti mai apare si primul cel care ti-a dat recent comentarii dau like-uri!

| Sweetybear a răspuns:

Da e adevărat. Şi eu am încercat chestia să văd şi a mers. Fundă?