| AlexVelea12 a întrebat:

Hey big grin am luat un program pentru router. am un router D-Link dir-300 si am gasit pe un site un program l-am descarat e la fel ca pe cd dar cand dau install router apare bun venit si dau inainte apoi network adapter. asa e bine dar urmator nu merge :crying help pls Funda+vot

2 răspunsuri:
| Yamaha123 a răspuns:

D-Link dir-300

| BlacKGabriel a răspuns:

Acceseaza adresa routerului si gasesti utilitarul lui acolo : 192.168.1.1 user: Admin parola: admin, si de acolo dai pe Setul si incepi sa configurez routerul