| A7n7d7r7a a întrebat:

Hey! big grin Am si eu nevoie de ajutorul vostru. Tocmai mi-am reinstalat windows-ul si acum nu mai am sunet deloc in pc. Boxele merg dar nu imi apare pe desktop bara pentru sunet. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

Un driver nu este instalat. DriverPack Solution Lite va face toata treaba grea pentru tine.

| Matei_Klaudiu_1995 a răspuns:

Descarci Drive indentifier de pe net, si toate drive-ele ce iti lipsesc o sa le gasesti acolo. si dupa ce le descarci doar le instalezi