| RisaSomerhalder24 a întrebat:

Hey, scuzatzi de categorie :-sbatting eyelashesbig grin am mare nevoie de ajutorul vostru! Deci, am modem de la RDS, de cand mi-am reinstalat windows-ul iarasi nu stiu de ce merge asa de incet incat de abia se incarca o poza, nici nu pot sa imi descarc programul de sunet. Anyway... cand e deconectat pe wall apare sus langa rds UMTS si cand il conectez apare HSDPA de ce? dau funda si voturi DAR ajutati-ma sa rezolv problema cu viteza asta aiurea! dau funda si voturi. big grinhappy

3 răspunsuri:
| RazzyFUnik a răspuns:

E corect sa apara acele msje pe wall
dar semnalul? cat e semnalul?
daca semnalul e slab viteza e mica cu cat semnalul e mai puternic viteza creste
Oricum un wireless nu poate transfera ca o fibra optica e mai mult pentru uz zilnic mess o melodie un site etc

| RisaSomerhalder24 explică (pentru RazzyFUnik):

Pai am liniutze maxime! dar nu inteleg de ce merge greu! Windows`ul e reinstalat sad

| ravanoos a răspuns:

Obisnuiestetewinking eu am net tot pe modem da pe afurisitu de Vodafone ca aici la mine alt net nu merge sad.Am doar 12 kbps la download crying(((((