| Alecsanndraa a întrebat:

Hey!
Daca are cineva mp3-ul acesta http://playere.pricer.ro/preturi/e-boda-groove-shark-4gb as vrea sa stiu de unde se seteaza sa redea melodiile de unde au ramas...
adica eu ascult ce ascult si il inchid ...cand intru iar in fisier ma da de la prima melodie si nu mai ajung niciodata la capat...
as vrea de ex e melodia x, y, z daca am inchis la z vreau sa ma dea la ea nu la x...Multumesc!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am unul de acest gen, poti sa ma contactezi pe adresa de email fire_kat00@yahoo.com