| Raduu a întrebat:

Hey, daca se poate, cum as putea face o poza sa se vada mai clar? A fost facuta 'tremurand'... Funda celui mai bun raspunshappy

Răspuns Câştigător
| Anita20Peace a răspuns:

Uita-te in programul de editat poze(nu stiu ce folosesti) si vezi ca trebuie sa fie pe undeva "Focus"si "Sharpness"si setezi acolo in functie de intensitatea pe care o doresti.(sa stii ca acopera neclaritatea). Succes!

| SweetGirl1303 a răspuns (pentru Anita20Peace):

Vreau si eu sa stiu mai exact la ce program (unul pe care l-ai folosit si exista asemenea setari)

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Din pacate nu poti face nimic in legatura cu asta... daca asa a fost facuta, asa ramane. Mai clar de atat nu se poate...
O zi buna! happy

| Raduu explică:

Am Photoscape, din pacate nu-mi merge PhotoShop pe acest laptop... O sa caut optiunea Focus si Sharpness. Iar am facut poza mai mica, motion blur nu prea ma ajuta, si ce este acela HDR? Oricum multumesc pentru ajutor.

| ByzZaRe a răspuns:

Daca o faci mai mica... Si ii dai un HDR s`ar putea sa se vada mai clara sau un motion blur in partea opusa miscarii :-s altceva nu stiu