| FlorinCiokan a întrebat:

Hey, De ce nu imi mai vin emailuri pe adresa de yahoo?
Nu imi mai vin de 2 zile s-a oprit automat, In general emailuri de la youtuberi / vlogari cu postari noi pe youtube, Am mai patit asa si imi erau in casuta cu spam dar acum nu is nici acolo, Primesc emailuri doar de la site-uri cum ar fi tocmai si olx ca adaug un anunt dar de la youtube sau facebook nu mai primesc, Ofer Funda, Multumesc!

4 răspunsuri:
| rapp2020 a răspuns:

E ceva bug, mai astepta putin.sa vezi daca nu cumva revin e-mailurile

| ROG a răspuns:

Intra la setari si verifica ce poti primi in mail ca sa vezi daca nu cumva din greseala ai dat block la vreun site

| FlorinCiokan explică (pentru ROG):

Am intrat dar nu imi apare nimic la care sa fi dat block thinking sad

| ROG a răspuns (pentru FlorinCiokan):

Pacat eu alte idei nu mai am.