| miauu a întrebat:

Hey
e prima data cand folosesc o imprimanta si am instalat cd-ul
tush are si dau sa printez ceva si trage foaia si o scoate goala.
nici buton pentru scaner si xerox nu are
straight face
ce pot sa-i fac?
e hp psc 1510
cine ma ajuta si ep mine?
sads. o. s

Răspuns Câştigător
| SRB a răspuns:

Consumabilele le-ai pus citeste si u mai inti manualul de utilizare. Modelul asta e un multifunctional inkjet (imprimanta, copiator, scanner) din softul aplicatiei ar trebui sa faca scanare si sa o poti folosi pe post de xerox si alte lucruri de finete cu setari mai avansate si nu default, dar are si butoane pe fata ei asa ca nu te grabi ia pas cu pas citeste manualu de utilizare.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Asa cum spui este doar imprimanta, ca sa aiba scaner si copiator ar fi trebuit sa cumperi o multifunctionala.
Poate ai gresit ceva la instalare, asa ca incearca sa o reinstalezi. Normal dupa instalare reusita ar trebui sa scoata o pagina cu mai multe date.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Vezi ca n-ai dezlipit sigiliul de protecti de pe cartus.