| MaDu222 a întrebat:

Hey! este vreo problema daca las incarcatoru de la laptop in priza?

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Nu are nimic, dar cand il tii in priza conectat la laptop sa scoti bateria.

| dr0wn a răspuns:

Hmm. nu ar fi o problema desi nu e recomandat.

Eu unu cred ca are mai mult deaface cu fluctuatiile de curent.

| Cherry a răspuns:

Da.chiar daca nu este conectat la laptop in cazul tau, este bagat in priza si consuma foarte mult curent.

| Rosaria a răspuns:

Consuma curent. Cam asta. In rest, al meu e in priza cateva luni odata, si nu are nici un fel de problema.