| ZeR0zAhĂr a întrebat:

Salut TPU,am degand sa cumpar un laptop nou nout din magazin, dar vr sa stiu ce trebuie sa-mi dea la el?
Imi da incarcatoru si mufa pentru priza la el sau doar laptopul fara nimic la el nici CD-uri, doar cutia lui?straight face

Răspuns Câştigător
| RoFilmeOnline a răspuns:

Trebuie sa iti dea incarcator si cd-urile cu drivere. Alte accesorii sunt optionale sau depinde in ce oferta il prinzi. Dar incarcator si cd-uri trebuie sa iti dea. O sa vezi scris si pe cutia laptopului cu ce vine insotit

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

O sa-ti spun ce-am primit eu la unul Acer Aspire 5750G, nu stiu daca la toate este la fel: incarcatorul cu cablu pentru priza, CD cu manualul si cateva programe, o brosura cu descrierea si certificatul de garantie. Numai bine!

| NoKidding a răspuns:

In mod normal trebuie sa iti dea urmatoarele: incarcator, CD/DVD cu toate driverele in caz ca ti se buleste windowsu', geanta... Cerele macar cd-u cu drivere daca nu se simt sa-ti dea tot ce ti-am zis eu acolo.

| K0sti a răspuns:

Evident ca si incarcatorul, CD-uri nu e obligatoriu. Numai ASUS mai da CD-uri cu drivere. O firma care inca se respecta. In cutie o sa gasesti laptop-ul si separat acumulatorul si alimentatorul.

| TheFuture46 a răspuns:

Iti da laptopul, cu incarcatorul, acumulatorul, si driverele laptopului. si garantie, atat sper ca te-am ajutat.