| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey folosesc pentru prima data programul Free Registry Cleaner si nu stiu cum sa procedez l-am deschis si dupa ce a terminat procesul, i-a aparut o fereastra cu o multime de programe si la fiecare la sfarsit scrie invalid path trebuiesc toate sterse sau doar unele dintre ele?

10 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Toate.De aceea le-a gasit. Ca sunt invalide.

| RoseOfTheFire explică (pentru horia2012):

Ok le-am sters si dupa mai apas pe ceva sau s-a terminat procesul?

| horia2012 a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

S-a terminat. Da-i restart. Si poti relua scanarea sa vezi daca
mai gaseste ceva. Iti mai dau un program bun pe care-l folosesc. (sper sa nu fie acelasi)
http://www.amltools.com/

| horia2012 a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Uite aici mai multe programele gratis pentru calculator:
http://www.wisecleaner.com/download.html

| RoseOfTheFire explică (pentru horia2012):

Mersi mult dar e acelasi. Oricum ii dau restart sa vad daca mai gaseste sau nu ceva am dat scanarea asta din cauza ca merge cam greu pc-ul se deschide greu si se inchide la fel si am vrut sa vad care e problema.

| horia2012 a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Cu placere. Uite aici un program gratis pe care-l folosesc pentru optimizare:
http://kingsoft-pc-doctor.soft32.com/
Si ma fa o curatenie cu asta. Nu e gratis dar e bun:
http://www.acesoft.net/download.htm
(te duci la "erase settings" si bifezi toate casutele browserelor pe care le folosesti.
te duci la "option" si debifezi "load tracks..." OK. Erase.

| RoseOfTheFire explică (pentru horia2012):

Am descarcat kingsoft pc doctor si mi-a aparut si smart pc fix dau pe quick care sau my start up?

| horia2012 a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Poti sa te duci pe care vrei. Dar iti recomand sa le iei pe rand.
1. Cleaner (le iei pe rand, mai putin "Uninstaller")
2. Optimizer (one key optimizer - scan-
3. Pe urma il poti intretine zilnic. Cum doresti.
4. Te duci la Optimizer - Start up Booster - Daca iti apar aplicatii in ROSU
le stergi.
5. La Optimizer - One key optimizxer-Scan - Optimize (lasi setaile lui).

| RoseOfTheFire explică (pentru horia2012):

Ok mi-ai fost de un real ajutor acum pc-ul merge mult mai bine si nici nu se mai blocheaza. Mersii!

| horia2012 a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Cu placere.