| kaBooMx a întrebat:

Hey, la noapte la ora 1 am ora Romaniei, se va lansa noul Samsung galaxy s4. Ma intrebam daca va fi live la Tv?

10 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

La TV nu, dar poti urmari live aici:
http://www.techdigest.tv/2013/03/watch_the_samsu.html
Si daca acest site cade, cauta pe google termenii : " Samsung S4 launch live broadcast " si vei gasi multe site-uri care vor transmite in timp real.

| kaBooMx explică (pentru valentingb):

Stiu si eu pe net. dar credeam ca e la tv

| SouLIce a răspuns:

Este pe protv news transmisie live

| Zabbyel a răspuns:

Pe net e cel mai bine happy
nu stai dupa ei la tv asa pe net te uiti cund vrei tu

| kaBooMx explică (pentru Zabbyel):

Ma gandeam ca e LIVE la TV

| valentingb a răspuns (pentru Zabbyel):

Tocmai asta era scopul, sa vada live la ora aia.
KaBooMx,la TV poti incerca,daca prinzi BBC,CNN, SkyNews, poate si Al Jazeera. Dar incearca, sau dormi noaptea asta si dimineata vei vedea totul, cu explicatii.

| kaBooMx explică (pentru valentingb):

Cred ca o sa-l vad online. e mai interesant live

| valentingb a răspuns (pentru kaBooMx):

Bine, cum iti place tie. Cafeaua e prietena ta in noaptea asta happy Pa, pa!

| KiraXander a răspuns:

Nu stiu cand ai postat intrebarea dar si eu sunt curios de ea. vreau sa spun ca vreau sa vad si eu live faimosul s4...ei bine azi este joi, ora 20:00, Martie 14...azi la 1 trebuie sa il arate live?

| kaBooMx explică (pentru KiraXander):

Da, vineri 2 dimineata, Romania