| SayCheesexD a întrebat:

Hey, ma gandeam in vara asta sa imi iau un iPhone, doar ca nu din tara, din Italia. mi-a spus o prietena [ o romanca care traieste in Italia ] ca ea si-a luat un iPhone cu 300 de euro, direct din fabrica.
Direct din fabrica este mai ieftin, nu? laughing. Si cam cu cat este mai ieftin?
Funda;*

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Fabrica este in CHINA! A fost pana acolo dupa un IPhone? :D
In Italia un IPhone 3G este 300 euro dar la fel costa si in Romania la liber! http://apple.yourphone.ro/Detalii-Apple-iPhone+3G+8GB.html