| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Mi-am luat un Iphone 6 de 16GB si nu pot instala nimic pe el. Imi apare "low disk space", desi nu am aplicatii, poze sau muzica. Ce as putea sa fac?

12 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Esti sigura ca nu e replica?

Verifica IMEI-ul aici - http://iphoneimei.info/ si vezi ce zice.

| JustRoxanne a răspuns (pentru Intruder19):

Am verificat si nu e replica.

| Intruder19 a răspuns (pentru JustRoxanne):

Incearca sa il resetezi la setarile din fabrica sau sa il bagi in DFU mode si sa ii dai restore cu itunes.

| Anonimuserr a răspuns:

Dacă l-ai luat second hand sigur or fi rămas alte fișiere pe el cu toate că nu îți arată.
Vezi exact în task manageurl acela sau la setări spațiu de stocare cât este cât spațiu mai ai.

| JustRoxanne a răspuns (pentru Anonimuserr):

Imi arata ca am 16GB, dar tot nu pot instala nimic.

| Anonimuserr a răspuns (pentru JustRoxanne):

De unde ai luat telefonul? e nou secnd hand da mai multe detalii să mă calez.

| JustRoxanne a răspuns (pentru Anonimuserr):

E nou, nici nu i-am dat jos folia...

| Anonimuserr a răspuns (pentru JustRoxanne):

Mai bine du-te cu el că este în garanție. Nu te băga tu să resetezi... Te duci acolo și te vor rezolva ei pentru că asta este treaba lor. Le explici problema și totul va fi bine.

| JustRoxanne a răspuns (pentru Anonimuserr):

Pai nu l-am luat din magazin.

| RAY a răspuns:

Eroare de soft, reseteazal

| JustRoxanne a răspuns (pentru RAY):

L-am resetat, dar degeaba. sad

| latoaia a răspuns:

Buna, asa mi-am luat eu un Samsung galaxy S5 și îmi arată că am 16 GB memorie dar în realitate are numai 2Gb. Deci am luat teapa când l-am cumpărat, telu e fake. Cred ca și al tău la fel de nu merge sa pui nimic pe el. happy