| AnONimAByY21 a întrebat:

Hey,nu stiu ce s-a intamplat cu desktopul...culorile sunt total pe dor (rosu e negru,etc), ce pot face sau macar spuneti-mi ce are? :-) FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Mediocre a răspuns:

Probabil ca la Control Panel, la Personatization ai apasat pe ceva de gen High Contrast sau efect negativ.

3 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Verifica cablu VGA.

| Luci32 a răspuns:

Pai ce windows ai? Poate placa ta video e veche sau nu e buna.Iti recomand sa iti cumperi alta placa video.Succes

| AnONimAByY21 explică (pentru Luci32):

Windows 7 ultimate...se mai intampla asta cand miscam unitatea, dar acum ramane incontinuu...:-((((