| DenisIonut01 a întrebat:

Hey! Porblema cu cartela prepay orange, Tot primesc mesaje de la 333 cu text ca contul este inactiv sa reincarc cartela pana in data de 12.06.2012 ca se dezactiveaza, fiind in perioada de gratie nu pot suna la 444 pentru relatii cu clintii. Vreau sa stiu daca ati patit si puteti sa imi ziceti ce se petrece. Multumesc.
P. s am 198 de mesaje si inca creste >:, scuzati daca nu am pus la categoria corecta

1 răspuns:
| Andreyok a răspuns:

Daca ai reincarcat deja contul si iti trimite acelasi mesaj, cel mai indicat e sa mergi la cel mai apropiat sediu Orange si sa le explici ce se intampla. E posibil sa fie o demagnetizare a cartelei, in acest caz ei iti vor oferi o cartela noua gratis, cu acelasi numar. Insa daca demagnetizarea s a produs din cauza ta va trebui sa platesti in jur de 15-20 lei. E posibil sa fie si o eroare de-a sistemului lor si in acest caz, logic ar fi sa primesti gratis o cartela noua sim cu acelasi numar. happy