| Mia999 a întrebat:

Am o cartela Orange prepay, si o am de ceva timp.Cand am bagat-o azi in telefon, am incercat sa sun o persoana iar apoi am sunat la 333 si imi spunea "Contul tau prepay este blocat". Intrebare:Cum il deblochez,eu pot primii mesaje si apeluri,ma gandeam sa o reincarc, merge? Adica daca o reincarc merge sa sun? Sau daca trebuie deblocata, cum o deblochez? (Scuze categoria)

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Daca vrei sa verificam noi pentru tine, te asteptam cu un mesaj privat in care sa ne spui numarul tau de telefon.
O zi buna,
Orange Helper